KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9704207
nr 970 4207
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Philip von Schantz (1928-1998), signerad 1956, 15/310, motivet: 25x31 cm
Kondition: fuktskada, löst blad
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 juli 2015
kl 20:37:26
8/7 12:04:58
150 kr
13/7 20:32:26
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz